Welkom


 



Volgende activiteit

BK Hamer cad-schol-jun-bel op zondag 25/9/2016 om 10u30 te Mol

Volgende wedstrijd

Oefencross op zondag 9/10/2016 om 14u00 te Sportcentrum - Molenstraat - Lichtaart

Laatste nieuws

Clubrecord voor snelwandelaarTristan Van Hove.
Op een snelwandelwedstrijd in Veenendaal(Nederland) vestigde Tristan Van Hove een nieuw clubrecord op de 1000m bij de miniemen.
Met en tijd van 5'55"0 bleef hij ruim onder zijn eigen clubrecord van 6'13"7.

gepost door herman op 22-9-2016 Meer nieuws

Zilver op BK voor Julien Van Gansen.
Onze master Julien Van Gansen heeft het voorbije weekend de zilveren medaille behaald op het Belgisch kampioenschap hamerslingeren.
Met 32m19 vestigde Julien tevens een nieuw clubrecord in de categorie M60.
Julien was ook ingeschreven voor het gewichtwerpen. Daarin eindigde hij op de zesde plaats met 10m17.

gepost door herman op 22-9-2016 Meer nieuws

Schitterende resultaten op BK aflossingen.
Op het Belgisch kampioenschap in Moeskroen hebben onze aflossingsploegen prachtige resultaten bij elkaar gelopen.

Masters dames 4x100 : Kampioen met een nieuw Belgisch record!
Veronique Thys, Ilse Peetermans, An Verlinden en Mieke Buyens verbeterden hun eigen Nationaal record. Ze liepen nu 52"66, terwijl hun vorig record op 53"31 stond.

Alle Categorieën Mannen 4x100: Tweede plaats met een nieuw clubrecord.
Flavio Teixeira, Brent De Pauw, Jef Mees en Kobe Vleminckx liepen een tijd van 41"19. Brent, Jef en Kobe liepen samen met Stijn Rombaut 42"12, eerder dit seizoen.
Met deze nieuwe recordtijd komen ze op de 10e plaats aller tijden bij de clubs in België.

Alle Categorieën Mannen 4x200: Derde plaats
Flavio Teixeira, Jens Van Reusel, Brent De Pauw en Jef Mees liepen met 1'28"39 de tweede tijd ooit gelopen bij AC Herentals.

Cadetten Dames 4x100: Derde plaats
Karlien Eelen, Dadjika Vanbellingen, Femke Sauviller en Fleur Hooyberghs liepen 50"20 en dit is de tweede snelste tijd ooit gelopen bij AC Herentals.

Opvallende prestatie: alle negen ingeschreven ploegen van AC Herentals mochten de finale lopen.
De andere uitslagen:
5e plaats: 4x100 Schol D: 49"88: Silken Jordens, Hanne Borstlap, Fiebe Tengrootenhuysen, Julie Vermonden
7e plaats: 4x200 A.C. D: 1'45"98: Julie Vermonden, Bieke Jacops, Annelies Hanssens, Fiebe Tengrootenhuysen
8e plaats: 4x100 Cad H: 47"38: Matthias Van Gestel, Senne Van Reusel, Jarne Van Peel, Kwinten Torfs
8e plaats: 4x100 Schol H: 45"54: Axl Peeters, Robin Leysen, Quinten Van Looy, Joos Gielis
8e plaats: 4x800 Schol H: 8'30"76: Dries Borstlap, Jelle Van Leuffelen, Thomas Vanoppen, Jonas Geens


gepost door herman op 18-9-2016 Meer nieuws