Nieuws

Interclub A.C. Heren; 6e plaats in Ere-afdeling VAL


Met drie individuele overwinningen en nog een aantal andere knappe resultaten eindigde onze herenploeg op de zesde plaats.
De uitslagen:
100:             1. Kobe Bleminckx(10"76)
200:             N.A. Kobe Vleminckx
400:             12. Flavio Teixeira(54"57)
800:              5. Yann Bruers(1'56"59)
1500:            4. Thomas Vanoppen(3'56"51)
3000:            7. Laurent Bierinckx(8'53"49)
5000:            6. Kevin Schauwaers(15'26"82)
110H:            8. Michiel Bienens(16"36)
400H:            7. Michiel Bienens(58"96)
Ver:               1. Kwinten Torfs(6m67)
Hoog:            1. Jef Vermeiren(2m00)
Polsstok:       3. Robbe Torfs(4m10)
Hinkstap:       2. Kristof Beyens(13m51)
Kogel:            7. Laurenz Nuyens(12m05)
Discus:          10. Bjorn Goossens(32m75)
Speer:           12. Jens Van Turnhout(36m14)
4x100:           7. Kwinten Torfs - Flavio Teixeira - Jens Desmedt - Michiel Bienens (44"05)
4x400:           10. Thomas Vanoppen - Hans Brydenbach - Joos Gielis - Kwinten Torfs (3'32"30)

gepost door guido op 13-5-2018

Interclub A.C. Dames: Prachtige tweede plaats
Onze dames hebben het gisteren uitstekend gedaan tijdens de interclubcompetitie in Heusden.
Ze kwamen slechts twee punten tekort voor promotie naar de hoogste afdeling.



Verschillende atleten overtroffen zich met een persoonlijk record en de  afsluitende aflossingen waren van bijzonder niveau. Beide viertallen benaderden het clubrecord.
De uitslagen:
100:              7. Fleur Hooyberghs(12"80)     PR
200:              3. Fiebe Tengrootenhuysen(25"01)   PR
400:              9. Kaat Vermeulen(62"04)
800:              2. Sofie Van Accom(2'10"47)
1500:            7. Floor Michielsen(4'52"96)
3000:            1. Jolien Boonen(10'17"49)
100H:            6. Hanne Borstlap(15"28 )     PR
400H:            11. Femke Sauviller(74"24)
Ver:               5. Julie Vermonden(5m38 )
Hoog:            11. Shauni Van Hal(1m50)
Hinkstap:       8. Shauni Van Hal(10m03)
Kogel:            1. Elise Helsen(13m08 )       PR
Discus:          3. Elke Gys(41m40)
Speer:           12. Isabel Poelmans(26m12)
4x100:           5. Julie Vermonden - Elise Helsen - Dadjika Vanbellingen - Fleur Hooyberghs (48"86)
4x400:           3. Fiebe Tengrootenhuysen - Silke Rutten - Sofie Van Accom - Marie Van De Walle  (3'59"42)

gepost door herman op 13-5-2018

Derde plaats voor cad-schol jongens in 1e afdeling BvV
Vorig jaar promoveerden onze cadetten en scholieren jongens naar de hoogste afdeling van de VAL
Nu streden streden ze reeds mee voor de podiumplaatsen in het verrre Nieuwpoort.
Dankzij een aantal eerste plaatsen legden ze beslag op een mooie derde plaats achter KAA Gent en DC Leuven.
Volgende atleten zorgden voor de grootste puntenwinst:
-400 cad:               2. Dries Vandeweyer(56"5 HT)
-800 cad:               2. Tijs Bruyns(2'07"96)
-100H cad:             1. Robbe Torfs(14"45)
-Ver cad:                2. Dries Vandeweyer(5m12)
-Polsstok cad:        1. Robbe Torfs(4m00)
-Discus cad:           3. Senne Van Gelder(36m45)
-Speer cad:            3. Senne Van Gelder(39m07)
-4x100 cad:            2. Wout Vanooteghem - Robbe Torfs - Tijs Bruyns - Robbe Torfs (47"82)
-100 sch:                2. Jens Desmedt(11"63)
-400 sch:                1. Matthias Van Gestel(49"86)
-Polsstok sch:         2. Kwinten Torfs(3m80)
-Speer sch:            3. Kwinten Torfs(44m78 )
-4x100 sch:            2. Jens Desmedt - Senne Van Reusel - Jarne Van Peel - Kwinten Torfs (45"04)

gepost door herman op 7-5-2018

Vierde plaats voor cad-schol meisjes in 1e afdeling BvV.
Net als vorig jaar eindigden onze cadetten en scholieren op de vierde plaats in de Beker van Vlaanderen.
De top-5 zag er overigens volledig hetzelfde uit als twaalf maanden geleden, met AV Toekomst als kampioen. Met dertien eerstejaars, op een totaal van negentien atleten, ziet de nabije toekomst er goed uit voor onze meisjesploeg.

Volgende meisjes eindigden in de top-3:
100 cad:      3. Lotte Poriau(13"06)
200 cad:      3. Mein Gevers(26"68 )
ver cad:       2. Mein Gevers(4m56)
4x100 cad:  2. Mein Gevers - Marthe Eggers - Hanne Pauwels - Lotte Poriau (51"28 )
100 sch:      3. Fleur Hooyberghs(12"86)
800 sch:      2. Silke Rutten(2'23"09)
4x100 sch:  3. Dadjika Vanbellingen - Femke Sauviller - Fleur Hooyberghs - Esther Diels (50"11)

gepost door herman op 6-5-2018

Eerste Belgisch kampioenschap: eerste medaille!
Gisteren stonden in Naimette de eerste Nationale zomerkampioenschappen geprogrammeerd.
Aan de start van de 10000m verschenen twee ACHL-atleten.
Master M45, Stefan RENS, deed zijn prestatie van vorig jaar over en behaalde brons in een tijd van 35'52"77.
Ook senior Laurent Bierinckx stond vorig jaar reeds aan de start. Toen eindigde hij als negentiende.
Nu overtrof hij alle verwachtingen en eindigde als zevende met een stevig persoonlijk record.
Met zijn 31'26"24 komt hij tevens onze 'top-10 aller tijden' binnen.

gepost door herman op 6-5-2018

Jeugdmeerkamp te Lille - 5 mei 2018
De uitslag staat online.

gepost door guido op 5-5-2018

Succesvolle Flanders Classic 1 mei meeting
Onze 12de Flanders Classic meeting kende een vlot verloop en werd gekruid met knappe atletiekprestaties.
Er was niet alleen de sterke afvaardiging van werpers met als boegbeeld Filip Milanov, maar ook op de loopnummers mochten we weer knappe resultaten noteren.
Het begon reeds om 13u00 met het voorprogramma voor onze jeugd. 91 ACHL-jongeren streden voor de podiumplaatsen.
Vanaf 15u30 volgden de proeven van het hoofdprogramma zich op.
Niet minder dan 484 atleten uit 68 verschillende clubs kwamen aan bod. Ook 27 atleten uit Nederland, Duitsland en Italië vonden de weg naar onze 1 mei-meeting.
Het was leuk om in dit Internationaal gezelschap regelmatig de Herentalse kleuren op het podium te kunnen schouwen.
De ACHL-laureaten:
-100 G-sport:          1. Arne De Meulemeester(16"29)
-Ver G-sport:           1. Arne De Meulemeester(2m93)
-Ver Cad D:              1. Lore Megens(4m49)
                                 2. Luna De Schutter(4m30)
                                 3. Laura Van Aelten(4m26)
-Hoog Cad H:            1. Robbe Torfs(1m73)
                                  2. Wout Vanooteghem(1m65)
                                  3. Tijs Bruyns(1m60)
-Ver Sch D:               1. Esther Diels(4m98 )
                                  2. Jorin Van Turnhout(3m81)
-100 A.C. D:              1. Lien Torfs(12"48 )
                                  3. Dadjika Vanbellingen(12"99)
-100 A.C. H:              3. Robbe Torfs(11"72)
-300 A.C H:               1. Kobe Vleminckx(33"88 )
-3000 A.C. D:            2. Sofie Van Accom(9'19"15)
-Polsstok A.C. D:       2. Fleur Hooyberghs(3m51)
-Polsstok A.C. H:       2. Michiel Bienens(4m01)
-Ver A.C. H:              3. Senne Van Reusel(5m60)
-Hoog A.C. D:            1. Elise Helsen(1m60)
                                  3. Emma Vissers(1m50)
                                  3. Dadjika Vanbellingen(1m50)
-Kogel A.C. D:           2. Elise Helsen(13m00)

gepost door herman op 2-5-2018

2e dag PK: 8x goud, 8x zilver, 6x brons
Deze tweede dag van de provinciale kampioenschappen was voor AC Herentals nog succesvoller dan de eerste.
In totaal werden niet minder dan 22 medailles binnengehaald.
Ook waren deze podiumplaatsen, in vele gevallen, gekoppeld aan persoonlijke records.
Alle medaillewinnaars van de tweede dag:
Goud:        Robbe Torfs:                          Polsstok Cad H(3m70)
                  Kwinten Torfs:                       100 Sch H(11"56)
                  Matthias Van Gestel:              200 Sch H(22"85)
                  Kwinten Torfs:                       Polsstok Sch H(3m90)
                  Silke Rutten:                           1500 Sch D(4'56"89)
                  Fleur Hooyberghs:                  Polsstok Sch D(3m50)
                  Jef Vermeiren:                        Hoog Jun H(1m90)
                  Lauranne Van Hooghten:        Speer Jun D(34m13)
Zilver:        Robbe Torfs:                           100 Cad H(11"90)
                  Senne Van Gelder:                  Discus Cad H(33m60)
                  Dadjika Vanbellingen:              100H Sch D(15"40)
                  Dadjika Vanbellingen:              Hinkstap Sch D(9m79)
                  Julie Vermonden:                    Ver Jun D(5m14)
                  Julie Huybrechts:                    Speer Jun D(31m25)
                  Michiel Bienens:                      Polsstok Sen H(3m85)
                  Elise Helsen:                           100H Sen D(15"72)
Brons:       Tijs Bruyns:                             800 Cad H(2'08"47)
                  Jens Desmedt:                        100 Sch H(11"64)
                  Joos Gielis:                              200 Sch H(24"17)
                  Femke Sauviller:                      100H Sch D(15"51)
                  Hanne Borstlap:                       100H Jun D(15"74)
                  Hanne Borstlap:                        Ver Jun D(4m99)

gepost door herman op 30-4-2018

1e dag PK: 5x goud, 5x zilver, 3x brons
De eerste dag van de provinciale kampioenschappen leverde onze club 13 medailles en 1 clubrecord op.
Het clubrecord kwam er voor Elke Gys. Als master overtroefde ze alle seniors in het discuswerpen met een recordworp van 42m76.
De medaillewinnaars op deze eerste dag:
Goud:       Robbe Torfs:                     100Horden cadetten(14"30)
                 Senne Van Gelder:           Speer cadetten(40m10)
                 Kwinten Torfs:                  Ver scholieren(6m83)
                 Elise Helsen:                      Kogel seniors(12m92)
                 Elke Gys:                            Discus seniors(42m76)
Zilver:       Robbe Torfs:                      Ver cadetten(5m86)
                 Dries Vandeweyer:            Hinkstap cadetten(10m96)
                 Jens Desmedt:                    110Horden scholieren(15"40)
                 Fiebe Tengrootenhuysen:   100 juniors(12"50)
                 Elise Helsen:                        Hoog seniors(1m62)
Brons:      Tijs Bruyns:                         400 cadetten(56"62)
                 Fleur Hooyberghs:              100 scholieren(12"88 )
                 Britney Herremans:             Discus juniors(32m31)

gepost door herman op 29-4-2018

Beker van Vlaanderen: 1e plaats voor de jongens
Na de meisjes gisteren, was er ook winst voor de jongens.
Het gebeurde eveneens op een overtuigende wijze, want net als de meisjes hadden ook de jongens meer dan 30 punten voorsprong.
Volgende jongens wonnen hun proef:
-Lars De Bal(pup):                        Kogel(8m25)
-Siebe Bos(pup):                          Hockey(39m75)
-Jaden Coley - Sied Deswert - Siebe Bos - Rhune Fransen(pup):           4x60(35"15)
-Sean Van Hullebus(min):             150(21"22)
-Arthur Engelen(min):                    300(43"10)
-Daan Pluym(min):                         1000(3'11"99)
-Arthur Engelen(min):                      Ver(4m66)
-Wout Boeckx - Daan Pluym - Sean Van Hullebus - Arthur Engelen(min):   4x80(43"93)



Op 15 september 2018 gaan we dus met zijn allen naar  Sint-Niklaas voor de finale van de BvV jeugd!

gepost door guido/herman op 22-4-2018


-0- -1- -2- -3- -4- -5- -6- -7- -8- -9- -10- -11- -12- -13- -14- -15- -16- -17- -18- -19- -20- -21- -22- -23- -24- -25- -26- -27- -28- -29- -30- -31- -32- -33- -34- -35- -36- -37- -38- -39- -40- -41- -42- -43- -44- -45- -46- -47- -48- -49- -50- -51- -52- -53- -54- -55- -56- -57- -58- -59- -60- -61- -62- -63- -64- -65- -66- -67- -68- -69- -70- -71- -72- -73- -74- -75- -76- -77- -78- -79- -80- -81- -82- -83- -84- -85- -86- -87- -88- -89- -90- -91- -92- -93- -94- -95- -96- -97- -98- -99- -100- -101- -102- -103- -104- -105- -106- -107- -108- -109- -110- -111- -112- -113- -114- -115- -116- -117- -118- -119- -120- -121- -122- -123- -124- -125- -126- -127- -128- -129- -130- -131- -132- -133- -134- -135- -136- -137- -138- -139- -140- -141- -142- -143- -144- -145- -146- -147- -148- -149- -150- -151- -152- -153- -154- -155- -156- -157- -158- -159- -160- -161- -162- -163- -164- -165- -166- -167- -168- -169- -170- -171- -172-